نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ترکیه 2020

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ترکیه، امسال بیست و هشتمین دوره خود را از تاریخ   10- 14 مارس (15 الی 19 بهمن 98) برگزار شد . نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول (Unicera) توسط شرکت برگزار کننده نمایشگاهی CNR برگزار خواهد گردید و جزو مهمترین و مشهورترین نمایشگاه هایی است که در زمینه کاشی و سرامیک برگزار می شود و اغلب برند ها و شرکت های مطرح در این صنعت در این نمایشگاه شرکت می کنند.

در این نمایشگاه شرکت ها چه چیزی را به نمایش می گذارند؟

نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول (Unicera)، امسال در بخش های مختلف از قبیل انواع پوشش های دیوار و کف شامل سرامیک و مرمر و سنگ های طبیعی، محصولات حمام، لوازم جانبی مورد استفاده در حمام از جمله وان حمام و دوش و کابین، انواع سرامیک های مورد استفاده حمام و دستشویی، انواع سرامیک های مورد استفاده در آشپزخانه و تمام موارد مرتبط با صنعت کاشی و سرامیک فعالیت خواهد داشت و بازدیدکنندگان میتوانند از این نمایشگاه بازدید نمایند.

این نمایشگاه امسال در فصایی به مساحت ۶۰٫۰۰۰ متر مربع برگزار خواهد گردید. بازدید کنندگان این نمایشگاه را وارد کنندگان و صادر کنندگان کاشی و سرامیک، معماران داخلی، سازندگان بنا و ساخنمان، عمده فروشان و صاحبان شرکت های تولید کننده کاشی و سرامیک و تجهیزات مرتبط تشکیل میدهند. این نمایشگاه فرصتی است تا افراد فعال در این رشته را دور هم جمع کند.

یکی از بزرگترین تولید کنندگان رنگ دیجیتال در ترکیه نیز در این نمایشگاه حضور داشت شرکت رنگ سیلپو |silpo  که در ایران یکی از بهترین رنگ هالی دیجیتال مد نظر است.

نمایشگاه کجا برگزار می شود؟

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ترکیه، در دوره قبل بسیار موفق عمل کرده است و حدود ۳۴۵ شرکت مختلف از ۱۸ کشور در این نمایشگاه شرکت کرده و آخرین و جدید ترین تولیدات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار داده اند.

امسال پیش بینی میشود که این نمایشگاه با تعداد بیشتری بازدید کننده از بیشن از ۲۵ کشور دنیا فعالیت چشمگیری داشته باشد. پس اگر حرفه شما به موارد ارائه شده در این نمایشگاه مربوط است با تور نمایشگاه کاشی و سرامیک استانبول (Unicera)همراه شده و جزو بازدیدکنندگان این نمایشگاه باشید.

نمایشگاه بین المللی کاشی و سرامیک ترکیه، درمحل برگزاری نمایشگاه های شرکت سی ان آر در منطقه یشیل کوی در بخش اروپایی شهر استانبول برگزار خواهد شد.