تركيب سفال و شیشه در مجموعه جدید کاشی Exagon

تركيب سفال و شیشه در مجموعه جدید کاشی Exagon

برند سن مارکو تایلز مجموعه کاشی و سرامیک جدید اگزون (Exagon) را به عنوان بخشی از یک پروژه طراحی داخلی جدید، از تلفيق دو ماده طبیعی قدیمی سفال و شیشه خلق کرده است.

به گزارش ای سرام به نقل از سرامیک ورلد وب؛ مجموعه کاشی و سرامیک جدید اگزون (Exagon) از برند سن مارکو تایلز (SanMarco tiles)، مجموعه ای منحصر به فرد است که تلفيقي از صنعت و فناوری، با تركيب دو ماده طبیعی قديمي سفال و شیشه به دست آمده است. ترکیب خصوصیات این دو ماده طبیعی که شامل سفال( متراکم، جامد، خاکی و مات) و شیشه (سبک، ظریف و شفاف) است، منجر به سازگاری ظریف مواد شده است و باعث خلق الگوهاي  هندسی غیرمعمول، شبیه به شکل موزاییک گردیده که امکان نصب آسان را براحتي فراهم می کند. این امر مجموعه کاشی مذكور (Exagon) را برای بهره برداري انحصاری در فضای داخلی خانه ها، هتل ها، مغازه ها، موزه ها، دفاتر و فضاهای عمومی به طور کلی ایده آل می کند.

تركيب سفال و شیشه در مجموعه جدید کاشی Exagon

اين محصول با شکل کاملاً شش ضلعی خود در پنج رنگ در نسخه های سفالی و شیشه ای موجود است که با نام های بیانکو دی کارارا (Bianco di Carrara)، نرو لاویکو (Nero Lavico)، اورو بریلانته (Oro Brillante)، رزا دل دسرتو (Rosa del Deserto) و کورتن (Cortèn) در بازار در دسترس عموم قرار گرفته است. این پالت رنگی بسیار نوآورانه نیازهای زندگی معاصر را برآورده می کند و امکان ایجاد ترکیب رنگی نامحدود را فراهم می نماید.

منبع: Ceramicworldweb